ANASAYFA DEVAM EDEN PROJELER BİTMİŞ PROJELER HAKKIMIZDA TAAHHÜT ARGIN TARIM

İLETİŞİM


  
 
Antalya emlak
TAHİR ARGIN
CÜNEYT ARGIN
YÖNETİM KADROMUZ
E - MAİL LİSTESİ
Antalya emlak inşaat yapı, konut, iş merkezi, işyeri, plaza, yazlık, site ,banka kredili konut satışı, taksitli konut satışı Uygun koşullarda konut yazlık ev apartman .Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-mail listemize kaydolun
İsim Soyad :
E-mail :
 
TAHİR ARGIN

ARGIN İNŞAAT olarak biz bir dünya markası olma rüyamızı; inanarak, inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. İş hayatının vazgeçilmez ilkesi; hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır. en önemli ilkemiz dürüstlük, insana yatırım ve insana saygı olmuştur.

Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formülün, müşterilere ve çalışanlara insani hassasiyetle davranmak olduğu bilinciyle çalışan bizler, bugün aynı temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve daha da geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz.

Değişen ve her geçen gün daha çok küreselleşen dünyada; girişimin yeni ve gözle görülemeyen dengeleri heves, dayanıklılık, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneğidir. Çok büyük başarılar ile sonuçlanan ­girişimlerin ortak bir özelliği vardır; hepsi, finans kaynaklarını doğru yönlendirmekte, ve insan kaynaklarına gereken önemi vermektedirler.

İşte firmamız hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında içimizde taşıdığımız girişim ruhunu ve onun hassas dengelerini doğru analize etmenin çok önemli bir rolü vardır. Son teknolojik gelişmelerin takip edilmesiyle tüm bu teknolojileri anlamlı hale getiren insan kaynağına da yatırımı, ihmal etmemesinin katkısı büyüktür.

Firmamızın; eğitimli; yetenekli yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sektör el bilgi ve deneyimiyle birleştirerek şirketin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde hedef ­kitlesine yansıtmayı başarmaktadır.

Firmamız bir yandan bir aile şirketi olmanın avantajları pekiştirilirken; diğer yandan kurumsallaşma çalışmaları, verimlilik analizleri,  yeniden yapılanma ve özellikle  her düzeydeki çalışanımızın kişisel gelişimine özel bir önem vermekteyiz. 7 yıllık geçmişinde Türkiye’de kendi sektöründe 30 yıllık marka ve şirketlerle aynı konuma gelebilen firmamız 7 yaşında olmasının verdiği dinamizm ile daha da ilerilere gidecektir.

"Başarı büyümeyi getirir ve büyüme değişim demektir". Bilgi akışının çok hızlı olduğu bilişim çağında üretilen mal ve hizmetlerin kaliteli olması tek başına yeterli değildir. Ürünün kalite standardı yanında, ucuz ve zamanında ulaştırılmasının ve düşüncelerin geciktirilmeden pratiğe dönüştürülmesinin önemi daha büyük hale gelmiştir.

ARGIN İNŞAAT olarak hedefimiz, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını,

ARGIN İNŞAAT  olarak daha da önemlisi yeni alanlara yatırım yaparak, gelişmeyi hedefliyoruz.

           

           TAHİR ARGIN

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

ARGIN İNŞAAT NAKLİYAT EMLAK GIDA DAYANIKLIK TÜKETİM MALARI TARIM HAYVANCILIK SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ TURİZİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ,,TİCARET SİCİL NO :46464: KAYITLI SERMAYESİ: 1,000,000 TL ANTALYA KURUMLAR VERGİ DAİRESİ VERGİ NUMARASI 074 044 12 89
Adres : KIZILARIK MAH KIZILIRMAK CAD. ARGIN İŞ MERKEZİ 80/A MURATPAŞA ANTALYA -
Telefon : 0 (242) 326 03 60 Fax : 0 (242) 326 03 64 E-mail : info@argininsaat.com
  66003