ANASAYFA DEVAM EDEN PROJELER BİTMİŞ PROJELER HAKKIMIZDA TAAHHÜT ARGIN TARIM

İLETİŞİM


  
 
Antalya emlak
TAHİR ARGIN
CÜNEYT ARGIN
YÖNETİM KADROMUZ
E - MAİL LİSTESİ
Antalya emlak inşaat yapı, konut, iş merkezi, işyeri, plaza, yazlık, site ,banka kredili konut satışı, taksitli konut satışı Uygun koşullarda konut yazlık ev apartman .Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-mail listemize kaydolun
İsim Soyad :
E-mail :
 
TAAHHÜT

Argın inşaat özel sektörde betonarme ve çelik yapıların; tasarımını, projelendirilmesini ve inşasını anahtar teslimi ya da kat karşılığı olarak yapmaktadır.

Argın inşaat bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz projelerimiz, yapımızı, kalite standartlarımızı, sektöre yönelik hızla gelişmekte olan teknolojiye olan uyumumuzu ve uzman kadromuzla proje yönetimindeki başarımızı ortaya koymaktadır. Bugüne kadar üstlendiği bütün Antalya inşaat işlerini zamanında ve eksiksiz olarak teslim eden Argın inşaat, müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır.

Yapı Taahhüt sektörü oldukça kapsamlı, içinde birçok farklı alan barındıran ve her alanda iş yapmanın farklı uzmanlıkları ve değişik personel ihtiyaçlarını beraberinde getirdiği büyük bir sektördür.

Argın inşaat bünyesinde bulundurduğu iş makineleri, kamyonlar, inşaat mühendisleri, mimarları, harita mühendisleri, teknikerleri, formenleri ve operatörleri ile her türlü yapı taahhüt işini gerekli kalitede ve zamanında yapacak güçtedir.

Personel kapasitemiz, kalite standartlarımız müşteri memnuniyetini amaç olarak benimseyen çalışma prensibimiz, işverenlerin bize olan güven duygusunu gün geçtikçe daha da arttırmış, bu durum ise firmamızın sektörde özel bir yerde olduğunun kanıtı olmuştur.

2005 yılında kurulan Argın inşaat  gerçekleştirdiği inşaatlar ile geniş bir referans yelpazesine sahiptir.

Argın inşaat geçmişi boyunca firmamızın bitirmiş olduğu taahhüt işlerine ait sayısız iş bitim belgesi ve yapmış olduğumuz binalar referanslarımız olmuştur.

 

ARGIN İNŞAAT NAKLİYAT EMLAK GIDA DAYANIKLIK TÜKETİM MALARI TARIM HAYVANCILIK SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ TURİZİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ,,TİCARET SİCİL NO :46464: KAYITLI SERMAYESİ: 1,000,000 TL ANTALYA KURUMLAR VERGİ DAİRESİ VERGİ NUMARASI 074 044 12 89
Adres : KIZILARIK MAH KIZILIRMAK CAD. ARGIN İŞ MERKEZİ 80/A MURATPAŞA ANTALYA -
Telefon : 0 (242) 326 03 60 Fax : 0 (242) 326 03 64 E-mail : info@argininsaat.com
  66003