ANASAYFA DEVAM EDEN PROJELER BİTMİŞ PROJELER HAKKIMIZDA TAAHHÜT ARGIN TARIM

İLETİŞİM


  
 
Antalya emlak
TAHİR ARGIN
CÜNEYT ARGIN
YÖNETİM KADROMUZ
E - MAİL LİSTESİ
Antalya emlak inşaat yapı, konut, iş merkezi, işyeri, plaza, yazlık, site ,banka kredili konut satışı, taksitli konut satışı Uygun koşullarda konut yazlık ev apartman .Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen e-mail listemize kaydolun
İsim Soyad :
E-mail :
 
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Argın inşaat 2005 yılında kurulan şirketimiz argın inşaat ve müteahhitlik sektörüne kalite ve güven getirmek niyetindedir. Şirket kurucuları olan bizler, uzun yıllardır inşaat sektörünün içinde olup kazandığımız bütün tecrübeleri yaptığımız binalara aynen yansıtmaktayız.

argın inşaat kalite, sağlamlık ve konfordan kesinlikle taviz vermediği gibi argın inşaat taahhüdü altındaki inşaatları zamanından önce ve eksiksiz olarak teslim etmektedir. argın inşaat Referansları  bunun en güzel örneğidir.

argın inşaat Merkez ofisimiz Antalya‘da olup, Antalya'da devam etmekte olan birçok projemiz mevcuttur. Bitirdiğimiz ve devam eden inşaatlara gösterilen ilgi bizi yeni projelere atılmak için heyecanlandırmaktadır.

VİZYON

 argın inşaat şirketi, inşaat ve emlak sektöründe hızla gelişen teknolojileri takip ederken mimar ve mühendis kadrosu ile müteahhitlik, danışmanlık, kontrollük, projecilik ve taahhüt işleri de yapmaktadır.

MİSYON  

 argın inşaat şirketinin amacı insanlara ömür boyu mutlu ve huzurlu oturacakları binalar inşa etmektir

ARGIN İNŞAAT NAKLİYAT EMLAK GIDA DAYANIKLIK TÜKETİM MALARI TARIM HAYVANCILIK SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ TURİZİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ,,TİCARET SİCİL NO :46464: KAYITLI SERMAYESİ: 1,000,000 TL ANTALYA KURUMLAR VERGİ DAİRESİ VERGİ NUMARASI 074 044 12 89
Adres : KIZILARIK MAH KIZILIRMAK CAD. ARGIN İŞ MERKEZİ 80/A MURATPAŞA ANTALYA -
Telefon : 0 (242) 326 03 60 Fax : 0 (242) 326 03 64 E-mail : info@argininsaat.com
  66003